Rovná zadná lavica IMPULSE
Kód produktu: IF-RC
Doprava a platba
Polohovacia posilňovacia lavica od spoločnosti Impulse Fitness na hyperextenziu alebo chrbtové svaly. Stehenná opierka poskytuje väčšiu istotu pre vhodné polohovanie a väčšiu stabilitu počas cvičenia. Pomocou tejto polohovacej lavice môžete intenzívne precvičovať a spevňovať svaly dolnej časti chrbta, posilňovať svaly hýždí, zadnú časť stehien, medzilopatkové svaly a trapézové svaly.
Parametre
| Farba | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - H |
| Prepravné kolesá | Nie |
| Výška | 109 cm |
| Hmotnosť | 31 kg |
| Šířka | 74 cm |
| Dĺžka | 136 cm |
| Nosnosť | 150 kg |
| Text 1 | Polohovací opěra nohou |



