Nastaviteľná lavička IRONLIFE s predkopávaním
Táto štandardná posilňovacia lavica zo série IRONLIFE kombinuje straddlea stumble, čím ponúka efektívny tréning celého tela. Robustná konštrukcia rámu je vyrobená z vysoko kvalitnej 1,5 mm hrubej ocele so špeciálnou matnou lakovou úpravou, ktorá zabraňuje prípadnej korózii. Okrem iného má moderný dizajn a mechanickú podporu s bezpečnostným zámkom pre maximálnu bezpečnosť počas tréningu. Lavicu možno nastaviť do niekoľkých polôh (6 polôh operadla a 5 polôh sedadla). Lavica obsahuje aj adaptér na precvičovanie svalov dolnej časti tela. Modul je navrhnutý na použitie štandardných olympijských závaží, ktoré možno rozšíriť a doplniť o redukciu a dve pružinové objímky.
| Farba | Červená | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - H |
| Polohovacie podpera | Ano |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Výška | 130 cm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Šířka | 82 cm |
| Dĺžka | 160 cm |
| Nosnosť | 150 kg |
| Nosnost včetně váhy závaží | 150 kg |
| Text 1 | Trn na kotouče 30 mm |















