ATX Multibench RAS s negatívnym sklonom
Polohovatelná posilovací lavice ATX je ideální volbou pro domácí i klubovou posilovnu. Jedná se o lavici, která vydrží bez jakýchkoliv problémů zatížení až 400 kg. Vysoká stabilita a velice kvalitní polstrování je u tohoto prémiového modelu samozřejmostí. Lavici lze osadit adaptéry na procvičení spodní i horní poloviny těla. Opěra zad nabízí 15 poloh a lze ji polohovat i do negativního záklonu. Sedadlo je možné ve sklonu nastavit 3 krát. Lavice získala normu EN 20957 třída S. Lavici je tak možné použít i v klubových posilovnách. V zahraničí je však oblíbená především pro domácí použití.
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - S |
| Polohovacie podpera | Ano |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Výška | 45 - 112 cm |
| Hmotnosť | 46 kg |
| Šířka | 76 cm |
| Dĺžka | 149 cm |
| Nosnosť | 400 kg |






















