Leg Master ATX LINE
Kód produktu: ATX-LEM-760
Doprava a platba
Priestorovo úsporný Leg Master od spoločnosti ATX je zariadenie na komplexný tréning svalovnôh a lýtok. Cvičenie na tomto stroji je mimoriadne účinné, pretože sa pri ňom zapájajú takmer všetky časti svalov nôh. Vďaka kompaktným rozmerom možno cvičenia vykonávať na veľmi malom priestore. Leg Master má aj stanicu na tréning hamstringov v stoji. Zariadenie je vybavené prídavnou rukoväťou umiestnenou v hornej časti stanice, ktorá umožňuje plnú kontrolu pohybu.
Parametre
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - S |
| Prepravné kolesá | Nie |
| Výška | 150 cm |
| Hmotnosť | 108 kg |
| Šířka | 130 cm |
| Nosnosť | 200 kg | 100 kg |
| Hĺbka | 142,5 cm |

































