Lavička na hýžďové svaly ATX LINE Glute Ham Trainer PRO
Posilňovacia lavica Glute Ham Trainer PRO od spoločnosti ATX má kvalitnú oceľovú konštrukciu, nastaviteľnú opierku nôh a odolné penové polstrovanie, ktoré poskytuje plnú oporu a zabraňuje vzniku pľuzgierov počas používania. Opierku nôh možno nastaviť horizontálne aj vertikálne podľa vašich fyzických parametrov. Ďalšou výhodou tohto zariadenia sú výklopné kolenné chrániče, ktoré umožňujú väčšiu rozmanitosť a môžu poskytnúť podporu menej skúseným športovcom. Kolennú opierku možno ľahko zložiť jedným pohybom. Povrch konštrukcie je ošetrený náterom, ktorý zvyšuje odolnosť proti korózii a poškriabaniu. Lavica na posilňovanie chrbta a zadku sa vyznačuje predovšetkým svojou stabilitou, ktorá je počas tréningu veľmi dôležitá. Lavica umožňuje ľahko a bezpečne precvičiť šikmé brušné svaly, priamy brušný sval, spodnú časť chrbta a svaly sedacích svalov a hamstringov. Zariadenie je certifikované podľa normy EN 20957 triedy S na použitie v telocvičniach.
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - S |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Výška | 110-130 cm |
| Hmotnosť | 98 kg |
| Šířka | 108 cm |
| Dĺžka | 170-180 cm |
| Nosnosť | 500 kg |







































