TUFF STUFF SIX - PAK, Golfová rukoväť, Baseballová rukoväť
Tuff Stuff Tréner SIX PAK je multifunkčný posilňovací stroj určený na dôkladné precvičenie celého tela. Tento kompaktný a priestorovo úsporný stroj bol navrhnutý tak, aby pokryl potreby každého domáceho fitnes. Vďaka takmer neobmedzenej kapacite cvičenia a používateľsky prívetivým rukovätiam zmení SIX PAK Trainer tvár vášho tréningu. Veľkou výhodou tohto stroja je prepracovaná lavička, ktorá umožňuje nakláňanie a otáčanie o 360 stupňov. Vďaka tomu je možné na trenažéri SIX PAK Trainer vykonávať širokú škálu cvikov v sede aj v stoji a dosiahnuť tak komplexný tréning celého tela. Stroj sa dodáva s adaptérmi SPT-6BB a SPT-6GH.
Pre koho je tréner SIX PAK vhodný?
✔ Pre športovcov, ktorí pri športe viac zaťažujú jednu polovicu tela (tenis, golf, stolný tenis)
✔ Trenažér SIX PAK umožňuje jednostranne trénovať druhú, menej zaťažovanú časť tela
✔ SIX PAK Trainer je vhodný ako nesilový, dynamický tréningový stroj pre seniorov v strednom veku a aktívnych seniorov
✔ SIX PAK Trainer je vhodný na rehabilitačné cvičenia
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Polohovacie podpera | Ano |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Výška | 203 cm |
| Hmotnosť | 218 kg |
| Šířka | 81 cm |
| Dĺžka | 170 cm |
| Váha závaží | 91 kg |
| Nosnosť | 150 kg |


















