Power Rack PRX-520 s kladkou ATX LINE, výška 218 cm
Power Rack PRX-520-LTO od spoločnosti ATX ponúka kompaktné rozmery, efektívne funkcie a celkovú výšku 218 cm. Je vyrobený z oceľovej rúrky s rozmermi 50 x 50 x 2 mm, vydrží zaťaženie až 500 kg a vo svojej triede nemá konkurenciu. Stĺpiky stojana s 34 otvormi majú značenie na vnútornej a vonkajšej strane, čo zabezpečuje presné a rýchle umiestnenie J-hákov a núdzových zásobníkov. Vďaka svojej ľahkej konštrukcii je Lat Pull station veľmi robustná a vydrží zaťaženie až 140 kg! Ťahové cvičenia možno vykonávať pomocou hornej a dolnej kladky. Pogumované nožičky chránia podlahu a zvyšujú odolnosť proti pošmyknutiu. Stojan Power Rack je vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality a je certifikovaný podľa normy EN 20957 I.II.IV - H. Pre rozšírenie rozsahu cvičení je možné stojan Power Rack rozšíriť o ďalšie voliteľné príslušenstvo.



| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - H |
| Počet výškových poloh | 34.0 |
| Výška | 218 cm |
| Hmotnosť | 86 kg |
| Šířka | 119 / stojan na činky 118 cm |
| Nosnosť | 500 kg |
| Hĺbka | 135 cm |


















































































