Power Rack PRX-520 ATX LINE, výška 215 cm
Power Rack PRX-520 od spoločnosti ATX je vyrobený z oceľových rúrok s rozmermi 50 x 50 x 2 mm a vydrží zaťaženie až do 500 kg a vo svojej triede nemá konkurenciu. Stĺpiky s 34 otvormi sú označené značkami na vnútornej a vonkajšej strane, čo zaručuje presné a rýchle umiestnenie J-hákov a bezpečnostných políc. Pogumované nožičky chránia podlahu a zvyšujú odolnosť proti pošmyknutiu. Tento stojan sa štandardne dodáva s dvoma pevnými 10 mm hrubými oceľovými hákmi + 10 mm hrubými gumovými chráničmi na ochranu činiek, dvojicou bezpečnostných zarážok a multifunkčnou vyťahovacou tyčou s drážkami. Na rozšírenie rozsahu cvičení možno stojan Power Rack rozšíriť o ďalšie voliteľné príslušenstvo. Stojan Power Rack je vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality a je certifikovaný podľa normy EN 20957 I.II.IV - H. Pre rozšírenie rozsahu cvičení je možné stojan Power Rack rozšíriť o ďalšie voliteľné príslušenstvo.



| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - H |
| Počet výškových poloh | 34.0 |
| Výška | 215 cm |
| Hmotnosť | 65 kg |
| Šířka | 119 / stojan na činky 122 cm |
| Nosnosť | 500 kg |
| Hĺbka | 117 cm |
















































































