Posilovací stroj IMPULSE Lat Pulldown
Nová řada posilovacích strojů Impulse IT95 je perfektní volbou pro profesionální zařízení a nabízí kvalitní a profesionální produkty. Lat pulldown je určen jak pro procvičení zádových svalových skupin, tak pro procvičení šíje, bicepsů a tricepsů. Zabrat dostanou především trapézové svaly, široký sval zádový a svaly na rukou - především deltové svaly, trojhlavý sval pažní (triceps), a dvojhlavý sval pažní(biceps). Současně procvičujete i zdvihač páteře, který sice není tolik namáhán, ale protáhne se spolu s ostatními. Váha závaží o výběru 72k g, 91k g, 106 kg nebo 134 kg s volitelným nastavením hmotnosti je perfektní pro každou tělocvičnu nebo posilovnu.
STANDARDNÍ BARVA: STŘÍBRNÝ RÁM + ČERNÁ KOŽENKA
(Tyto stroje jsou dostupné skladem k rychlému dodání)
BARVY NA OBJEDNÁNÍ: ČERNÝ RÁM + ČERNÁ KOŽENKA
(Tato barevná kombinace je na objednávku, standardní dodací lhůta je 10 týdnů, expres 6 týdnů s příplatkem)
| Farba | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - S |
| Výška | 188 cm |
| Záruka konstrukce | 10 let |
| Hmotnosť | 259,6 kg |
| Šířka | 138 cm |
| Dĺžka | 144 cm |
| Váha závaží | 72kg / 91kg / 106kg / 134kg - dle variant kg |
