Posilovací stroj IMPULSE Arm Curl
Nová řada posilovacích strojů Impulse IT95 je perfektní volbou pro profesionální zařízení a nabízí kvalitní a profesionální produkty. Bicepsový zdvih na stroji je ideálním prostředkem pro cvičení bez tzv. cheatingu a prováděním cviku v maximálním rozsahu. Váha závaží o výběru 72 kg, 91 kg, 106 kg nebo 134 kg s volitelným nastavením hmotnosti je perfektní pro každou tělocvičnu nebo posilovnu.
STANDARDNÍ BARVA: STŘÍBRNÝ RÁM + ČERNÁ KOŽENKA
(Tyto stroje jsou dostupné skladem k rychlému dodání)
BARVY NA OBJEDNÁNÍ: ČERNÝ RÁM + ČERNÁ KOŽENKA
(Tato barevná kombinace je na objednávku, standardní dodací lhůta je 10 týdnů, expres 6 týdnů s příplatkem)
| Farba | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - S |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Výška | 151 cm |
| Záruka konstrukce | 10 let |
| Hmotnosť | 228 kg |
| Šířka | 121 cm |
| Dĺžka | 130 cm |
| Váha závaží | 72kg / 91kg / 106kg / 134kg - dle variant kg |

