Posilovací stroj IMPULSE Adductor/Abductor
Nová řada posilovacích strojů Impulse IT95 je perfektní volbou pro profesionální zařízení a nabízí kvalitní a profesionální produkty. Posilovací stroj Adductor/Abductor - roznožování /snožování je skvělým strojem na procvičení čtyřhlavého stehenního svalu a hýžďových svalů. Stroj je navržen tak, aby posilování bylo komfortní a přitom prostorově nenáročné. Uživatel získává pohodlný způsob jak zlepšit svoji fyzickou kondici a zároveň šetří prostorem v okolí stroje. Cvičení na stroji IMPULSE Abductor/adductor nese především výhodu v podobě minimální zátěže na klouby a jednoduché a intuitivní regulace zátěže pomocí kličky na zátěžovém sloupci. Váha závaží o výběru 72 kg, 91 kg, 106 kg nebo 134 kg s volitelným nastavením hmotnosti je perfektní pro každou tělocvičnu nebo posilovnu.
STANDARDNÍ BARVA: STŘÍBRNÝ RÁM + ČERNÁ KOŽENKA
(Tyto stroje jsou dostupné skladem k rychlému dodání)
BARVY NA OBJEDNÁNÍ: ČERNÝ RÁM + ČERNÁ KOŽENKA
(Tato barevná kombinace je na objednávku, standardní dodací lhůta je 10 týdnů, expres 6 týdnů s příplatkem)
| Farba | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - S |
| Výška | 151 cm |
| Záruka konstrukce | 10 let |
| Hmotnosť | 242 kg |
| Šířka | 90 cm |
| Dĺžka | 156 cm |
| Váha závaží | 72kg / 91kg / 106kg / 134kg - dle variant kg |

