Posilňovacia lavica INSPIRE; Fusion Bench
Posilovací lavice Inspire Fusion je univerzální řešení pro domácí trénink s možností nastavení tří poloh sedáku a šesti poloh opěradla. Pod polstrováním navíc nabízí prostorné úložiště na veškeré vybavení. viac
Kód produktu: CFB1.1
Doprava a platba
Posilovací lavice Inspire Fusion představuje univerzální řešení pro komplexní domácí trénink a zároveň nabízí stylové úložiště pro uskladnění veškerého potřebného vybavení. Umožní vám pohodlně cvičit na rovině, v náklonu, nebo ji využít při step-upech. Oproti běžným úložným lavicím je plně nastavitelná – nabízí tři polohy sedáku, šest poloh opěradla. Pod komfortním polstrováním a pevným rámem navíc ukrývá prostor na uložení až šesti párů činek i ostatních pomůcek, které chcete mít po ruce.
Parametre
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Polohovacie podpera | Ano |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Výška | 46 cm |
| Hmotnosť | 40 kg |
| Šířka | 38 cm |
| Dĺžka | 114,3 cm |
| Nosnosť | 200 kg |



























