Posilňovací stroj INSPIRE; Multi-Gym Home Gym
Posilovací stroj Home Gym nabízí více než 100 různých cviků v pevném a kompaktním provedení se závažím 68 kg. Je ideální pro domácí trénink na profesionální úrovni, ať už chcete zlepšit postavu nebo dosáhnout náročných fitness cílů. viac
Kód produktu: CMG1.1
Doprava a platba
Kompaktní posilovací stroj pro efektivní trénink celého těla!
Centr Multi-Gym představuje všestranný posilovací stroj, který vám umožní důkladně procvičit horní i dolní partie těla, a to pohodlně ve vašem domácím prostředí. Díky pevné a prostorově úsporné konstrukci nabízí komplexní domácí cvičení bez omezení. Tento multifunkční fitness stroj s blokovým závažím o hmotnosti 68 kg je navržen tak, aby splnil nároky i na intenzivní trénink, aniž by slevil z pohodlí či precizního zpracování.
Parametre
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Výška | 206 cm |
| Hmotnosť | 125 kg |
| Šířka | 91 cm |
| Dĺžka | 168 cm |
| Váha závaží | 68 kg |
| Nosnosť | 160 kg |



































