Posilňovací stroj FORCE USA G12 All-In-One Trainer, NEW
Force USA G12-V2 představuje špičkový multifunkční posilovací stroj, který kombinuje závaží s kotouči a přináší tak do domácí posilovny revoluční fitness zážitek. Díky možnosti provádět všech sedm základních silových cviků na jednom zařízení budete mít vše, co potřebujete k budování síly, svalové hmoty, výkonu i vytrvalosti. Dva 100kg zásobníky závaží jsou propojeny s kladkovým systémem v přední části konstrukce.
Na stanicích Power Rack a Smith Machine můžete použít i kotouče (prodávané samostatně), které lze rychle a pohodlně nasazovat z obou stran díky propracovaným držákům na zadní straně trenažéru.
Force USA G12 All-In-One je navíc vybaven integrovaným úložným systémem, který pojme olympijskou osu, kotouče a další příslušenství. Díky tomu zůstane vaše cvičební zóna dokonale uspořádaná, bezpečná a připravená na každý další výkon.
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Počet výškových poloh | 54/18 |
| Výška | 227 cm |
| Šířka | 198 cm |
| Váha závaží | 2 x 100 kg |
| Nosnosť | 450 kg |
| Hĺbka | 147 cm |





































