Multifunkčný posilňovací stroj INSPIRE; Functional Trainer, tehličkové závažie (2 x 75 kg)
Multifunkční posilovací stroj od INSPIRE je mimořádně kompaktní a vhodný i do menších prostorů. Kvalitní ocelová konstrukce a dva zátěžové bloky po 75 kg zajišťují dlouhou životnost a maximální odpor 37,5 kg na každé straně. viac
Kód produktu: FTX0B
Doprava a platba
Multifunkční posilovací stroj od INSPIRE je jedním z nejkompaktnějších modelů mezi kladkami na trhu – jeho šířka činí pouhých 137 cm, hloubka 102 cm a výška jen 208 cm. Díky svým úsporným rozměrům jej snadno umístíte i do menších prostorů. Rám je vyroben z prvotřídní oceli a chráněný odolným práškovým lakem, který zaručí jeho dlouhodobě skvělý vzhled. Dva zátěžové bloky po 75 kg s převodem 2:1 poskytují na každé straně maximální odpor až 37,5 kg.
Parametre
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Počet výškových poloh | 29 |
| Výška | 208 cm |
| Hmotnosť | 247 kg |
| Šířka | 137 cm |
| Dĺžka | 102 cm |
| Váha závaží | 2 x 75 kg |
| Nosnosť | 250 kg |























