Rovná skladacia lavica IRONLIFE
Kód produktu: IR-BHL329
Doprava a platba
Plochá posilňovacia lavica od spoločnosti IRONLIFE s nemenným sklonom a stabilnou konštrukciou navrhnutou pre vysoké zaťaženie.Lavicu možno použiť na cvičenie s činkami na lavičke alebo s jednoručkami . Okrem toho má praktickú rukoväť a skladací systém na jednoduché skladovanie. Posilňovacia lavica je vhodná na domáce posilňovanie.
Parametre
| Farba | Černá | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - H |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Výška | 45 cm |
| Hmotnosť | 41 kg |
| Šířka | 44 cm |
| Dĺžka | 128,5 cm |
| Nosnosť | 200 kg |
| Home | Ano |






