FORCE USA G20 All-In-One Trainer V2
Predstavenie jedinečného Force USA G20 All-In-One Trainer V2ktorý je teraz ešte lepší!
Zariadenie kombinuje niekoľko staníc: kováčsky stroj, leg press, bradlá, závesný trenažér, core trainer, lat pulldown, nízky rad, zdvih lýtka a stanicu Swing Arm do jednej priestorovo úspornej jednotky. Zariadenie G20 je nabité novými funkciami a obsahuje množstvo adaptérov, nadstavcov a možností cvičenia, ktoré vám pomôžu prispôsobiť každý tréning vašim potrebám. Či už chcete maximalizovať svoj tréningový priestor alebo posunúť tréning na vyššiu úroveň, tento posilňovací stroj je vaším dokonalým partnerom. Komerčná konštrukcia G20 je najkomplexnejší dostupný systém na silový tréning.
Základnú jednotku G20 je možné voliteľne rozšíriť o stanicu na vylepšenie latového radu F-G20-LATROW, ktorá sa dodáva s dodatočným 130 kg zásobníkom závažia.
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Počet výškových poloh | 50 |
| Výška | 231 cm |
| Hmotnosť | 620 kg |
| Šířka | 200 cm |
| Váha závaží | 2 x 130 kg |
| Nosnosť | 450 kg |
| Hĺbka | 170 cm |




























































