LIFEMAXX StarFit Training Dámska tyč 2010/50 mm
Kód produktu: SF001012
Doprava a platba
Vysokokvalitná dámska tréningová tyč StarFit® od spoločnosti Lifemaxx s celkovou dĺžkou 2010 mm, hmotnosť 15 kg a priemer otočných koncov 50 mm. Osa má rukoväte s priemerom 25 mm, ktoré sú vybavené protišmykovým povrchom pozostávajúcim z vrúbkovaného povrchu s extra priľnavosťou. Náprava má medzinárodné označenie rukoväte IWF/IPF - 910/810 mm. Os je vyrobená z pružnej ocele, takže je vhodná na CrossFit a iné intenzívne tréningy.
Parametre
| Farba | Zelená | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Otočné konce s ložisky | Ano |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Nosnosť | 500 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 1310 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 2010 mm |
| Délka trnu na závaží | 350 mm |
| Určení | Dámská |
| Typ osy | Training |
| Průměr úchopu | 25 mm |































