Bežecký trenažér lamelový IRONLIFE Curve Treadmill
Bezmotorový běžecký pás se zakřiveným běhounem poháněn pohyby běžce. Ideální jak pro klasický jemný běh, tak pro intenzivní sprinterský trénink. viac
Kód produktu: IR-3000B
Doprava a platba
Profesionální bezmotorový běžecký pás IRONLIFE Curved Treadmill IR-3000B, který se velmi blíží skutečnému běhu. Rychlost běhu je dána tempem samotného běžce. To vytváří velmi realistický pocit běhu. Zakřivená plocha s vysoce kvalitními lamelami je hladká, tichá a prakticky bezúdržbová. Přehledná konzole zobrazuje všechny důležité informace.
Parametre
| Farba | Modrá | Černá |
|---|---|
| Držák na lahev | Ne |
| Materiál | Ocel | Tvrdý plast |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Programy | Ano |
| Výška | 150 cm |
| Hmotnosť | 157 kg |
| Šířka | 85,5 cm |
| Dĺžka | 199 cm |
| Nosnosť | 240 kg |
| Rozměr čisté běžecké plochy | 150 x 44 cm |


