ATX® Functional Pull Trainer - Multi pull station
Kód produktu: ATX-WCR-600
Doprava a platba
Parametre
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - S |
| Počet výškových poloh | 34 |
| Výška | 220 cm |
| Hmotnosť | 300 kg |
| Šířka | 120 cm |
| Váha závaží | 2 x 90 kg |
| Nosnosť | 400 kg |
| Hĺbka | 58,5 - 110 cm |





























































