ATX LINE; SZ-Fat Curl Bar 1200/50MM, BLACK
Speciálně tvarovaná bicepsová osa s výrazným zakřivením, která umožňuje maximální izolaci bicepsů a tricepsů. Tato 50mm ocelová osa je perfektním nástrojem pro posílení úchopu a trénink předloktí. viac
Kód produktu: SZ-50-FG2
Doprava a platba
Super SZ bicepsová osa FAT BAR od značky ATX s délkou 1200 mm je kompatibilní se všemi závažími s průměrem otvoru 50 mm. Tato osa se vyznačuje nejen mimořádně silnou rukojetí, ale také výrazným zakřivením, které umožňuje efektivnější izolaci bicepsů a tricepsů. Silnější rukojeť zvyšuje sílu úchopu a napomáhá rozvoji svalů předloktí. Konstrukce osy je zhotovena z ocelových trubek o průměru 50 mm s černým saténovým povrchem. Výrobky ATX představují špičkové, testované a osvědčené vybavení pro profesionální použití.
Parametre
| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Otočné konce s ložisky | Ne |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Hmotnosť | 3,3 kg |
| Nosnosť | 200 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 460 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 1200 mm |
| Délka trnu na závaží | 230 mm |
| Průměr úchopu | 50 mm |









