ATX LINE Multi Grip Bar 2000/30 mm
ATX® Multi Grip Bar MG-A-30 je unikátní olympijská osa o délce 200 cm s 30mm trny, obohacena o úhlové úchyty a čtyři různé šířky úchopu, od 16 cm do 76 cm. Tato variabilita umožňuje precizní zaměření tricepsů úzkým úchopem a efektivní posílení prsních svalů při širokém úchopu. Tato osa je skvělou volbou pro sportovce zaměřené na komplexní posílení svalů hrudníku, zad, ramen, bicepsů a tricepsů. Ergonomicky navržený úhel rukojeti 30° zajišťuje vynikající stabilitu pro klouby.
ATX Multi Grip Bar 30 mm přináší ideální řešení pro ty, kteří usilují o zvýšení explozivní síly prostřednictvím neutrálního úchopu.

| Farba | Jet Black |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Otočné konce s ložisky | Ne |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Nosnosť | 250 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 970 mm |
| Průměr konců osy | 30 mm |
| Délka osy | 2000 mm |
| Délka trnu na závaží | 335 mm |
| Průměr úchopu | 28,5 mm |










































